All for Joomla All for Webmasters

Õppemaksu tasumise kord

Õppemaksu tasumise kord
1.Õppemaksu kehtestamise, sellest vabastamise ja õppemaksu soodustuste ning õppetoetuste andmise alused ja kord
1.1. Õppemaksu suuruse kehtestab Marikool juhatus. Juhatusel on õigus määrata ka õppemaksust vabastamise ja soodustuste andmise korra.
1.2. Õppemaksud kalkuleerivad koolitusjuht, projektijuhid ja kooli juhataja ja kinnitab kooli juhataja.
1.3. Õppemaksu tasumise kohustus sätestakse õpilase või tema seadusliku esindaja ja kooli vahelise lepinguga.
1.4. Lepingus märgitud õppemaksu suurus, selle arvestamise meetodid, tasumise kord ja tähtajad ning muud erakooliseaduses sätestatud tingimused. Kliendid, kellega on sõlmitud õppelepingud, lahendavad õppemaksuga seotud küsimusi, lähtudes õppelepingu tingimustest. Kliendid, kellega ei ole sõlmitud õppeleping, lahendavad õppemaksu puudutavaid küsimusi, lähtudes Õppekorralduse alustest.
1.5. Koolitus keskus võib saada sihtotstarbelist toetust riiklikelt institutsioonidelt, kes on huvitatud koolituse toimumisest selles valdkonnas.
1.6. Õppemaksust vabastust või õppemaksu soodustust võivad taotleda Marikool MRÜ lepingulised töötajad.
1.7. Õppemaksust vabastamise ja soodustuse tingimused vaatab läbi ja kinnitab kooli nõukogu.
1.8. Koolituse eest tasumine toimub arve alusel enne koolituse algust. Arve saadetakse e-posti teel. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.
1.9. Koolituse eest on võimalus tasuda osamaksetena, mille kohta sõlmitakse maksjaga eraldi kokkulepe.
1.10. Koolituse eest tasumine toimub arvel viidatud rekvisiitidelel. Arve saadetakse e-mailiga või postiga.
1.11. Pikemate kursuste puhul puudutatud tundide eest ei tee koolituskeskus ümberarvestust.
2. Kooolitusest loobumine
2.1. Kui koolitusele registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest teavitada kooli tööpäevadel (esmaspäevast reedeni) kontori tööajal (kl 9:00 – 18:00) e-posti teel (Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.) või telefoni teel (5183447).
2.2. Koolitusest loobumise teatamisel kuni 7 päeva enne koolituse algust tagastatakse 100% õppetasust. Juhul, kui koolituskeskus on teinud õpingute korraldamist puudutavad eelnevad kulutused (ostnud koolitusmaterjalid jms), siis need kulud arvestatakse sellest summast maha.
2.3. Koolitusest loobumise teatamisel 1 tööpäev enne koolituse toimumise algust, õppetasu ei tagastata.
2.4. Juhul kui õpilane on tasunud ettemaksu arve ning loobub hiljem koolitusest koolist mitteoleneval põhjusel, siis ettemaksu ei tagastata
2.5. Makstud ettemaks ja õppetasu on võimalik üle kanda teisele koolitusele.
3. Koolituse katkestamine
3.1. Koolituse poolelijätmisel õppetasu ei tagastata. Kui katkestamiseks on mõjuv põhjus (tervislikud põhjused, komandeering vms), siis saab õppija liituda järgmise grupiga.

     Мы находимся

        Jõhvi, Rakvere 3А, E-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.  Telefon: 5183447